Menu
Your Cart

Добиј 5% попуст за првата нарачка! Внеси го купонот: zoomaxi5 

Нега на очи

Бренд: BioPetActive Производ: Kapki za fleki okolu ocite kaj macki i kucinja
Отстранувачот на дамки од солзи е решение што ги отстранува дамките предизвикани од исцедок од солзи околу очите за вашата мачка и куче.Со екстрактот од алое вера во својата содржина , тој обезбедува чистење со корекциј и негување на кожата на мачки и кучиња со чувствителна кожа.Тоа ви помага нежно ..
325,00 Ден
Бренд: Camon Производ: Vlazni maramcinja za chistenje ochi
Влажни марамчиња за чистење на очите на мачки и кучиња.Со деликатна формула која не го иритира или вознемирува вашето домашно милениче.Количина: 15 парчињаГолемина на парче: 17x20cm..
110,00 Ден
Бренд: Camon Производ: Losion za chistenje na ochi na milenici
Состав: глицерин, камилица, хамамелис, липа и галска роза. Пакување: 100 мл. ..
390,00 Ден
Бренд: Croci SPA Производ: Kapki za chistenje ochi za kucinja i macki
Средство за хигиена на очите од природни состојки. Нежно ги отстранува нечистотиите и правта од очите и околу нив и спречува појава на инфекции.Количина: 50ml..
320,00 Ден
Бренд: Trixie Производ: TRIXIE
за кучиња, мачки и други мали животниза нежна грижа и чистењенежно отстранува прашина, нечистотија и нечистотија..
249,00 Ден
Прикажани 1 до 5 од 5 (1 страни)