Menu
Your Cart

Добиј 5% попуст за првата нарачка! Внеси го купонот: zoomaxi5 

Нега на уши

Бренд: BioPetActive Производ: Rastvor za chistenje usi kaj macki i kucinja
Раствор за чистење уши, специјално формулиран за мачки и кучиња, помага да се обезбеди хигиена на ушите и може да се користи за чистење на сите видови нечистотија.- помага да се отстрани насобирањето на восокот во ушите.- спречува појава на непријатен мирис.- го одржува ушниот канал сув.Состав: проп..
310,00 Ден
Бренд: Croci SPA Производ: Trimer otstranuvach na vlakna od ushite
Тример за отстранување на влакната од чувствителните делови на ушите. Ги отстранува вишокот влакна без болка.Големина: 5х7 cm..
320,00 Ден
Бренд: Croci SPA Производ: Sredstvo za chistenje ushi na kucinja i machki
Средство за хигиена на ушите за кучиња и мачки. Ги елиминира нечистотиите, прашината и церуменот. Делува смирувачки на ушните канали. Ги неутрализира мирисите од увото. Со природни состојки.Пакување од 50ml...
320,00 Ден
Бренд: Fortan Производ: OHRPFLEGE - КАПКИ ЗА УШИ ЗА КУЧИЊА И МАЧКИ
Содржи лесни сопстанции кои го чистат увото и ги стимулирааат механизмите на ,,самочистење,,Во исто време ја дезодорираат ушната школка и надворешниот ушен канал. Ја отстрануваат нечистотијата и ушната маст. Редовно чистење и нега обезбедува ефикасна заштита против нечистотија во ушите и придружните..
600,00 Ден
Бренд: Trixie Производ: KAPKi za usi za macki kucinja glodari
Докажано средство за чистење на ушите за кучиња, мачки и други мали животни...
249,00 Ден
Прикажани 1 до 5 од 5 (1 страни)