Menu
Your Cart

Добиј 5% попуст за првата нарачка! Внеси го купонот: zoomaxi5 

Четки и чешли

Бренд: Camon Производ: Chetka so iglichki od chelik i drvena rachka
Плосната четка со дрвена рачка и иглички од нерѓосувачки челик опложени со пластика. Достапна во две големини:XS -Димензии: 6x4,5 cmS - Димензии: 9x4,5 cm..
320,00 Ден
Бренд: Camon Производ: Gumena rakavica cesal - В194/С
Гумена ракавица за нежно чешлање на миленици...
190,00 Ден
Бренд: Camon Производ: Dvoen dupli cheshel so drvena racka
Третманот за убавина на крзното е составен дел од грижата за миленичињата. Алатките за чешлање на Camon се дизајнирани за нежен третман на најчувствителната кожа и крзно. Тие во голема мера се користат и од професионалци за нежен третман на секаков вид крзно. Направени се од квалитетни материјали шт..
190,00 Ден
Бренд: Camon Производ: Mashinka za strizenje shishanje milenici
Машинка за потстригување на домашни миленици. Сетот содржи:• Клипер со сечило од 1 мм• 4 додатоци за чешел• Масло• Четка за чистење• Важни заштитни мерки..
3.200,00 Ден
Бренд: Camon Производ: Plastichna chetka za na raka
Практична пластична овална четка за на рака. Со обложени иглички за попријатно четкање на миленикот.Димензии: 13x7,5cm..
190,00 Ден
Бренд: Camon Производ: Chetka so cheshel za chistenje
Плосната четка со челични иглички и завршни облоги од хромиран челик.Со дрвена рачка и со чешел - чистач за четки. Достапна во две големини:B790/A (S) -  Димензии: 6x4,5x12,5 cmB790/B (M) - Димензии: 8,5x4,5x12,5 cm..
170,00 Ден
Бренд: Camon Производ: Cesal vo vid na rakavica - В189/D
Чешел во вид на ракавица со пет прсти за отплеткување на кратко и заплеткано крзно. Направен од издржлива термопластична гума...
380,00 Ден
Бренд: Camon Производ: Чешел за нега на крзно - В855
Пластичен чешел за нега на крзно на миленици...
150,00 Ден
Бренд: Camon Производ: Cheshel chetka slicker 4 golemini
Плосната четка со обложени иглички од не'рѓосувачки челик, достапна во 3 различни големини.B335/A чешал S: 6x4,5cmB335/C чешал M: 12x5.5cmB335/D чешал XL: 12x8cm..
280,00 Ден
Бренд: Camon Производ: Чешел со 32 забци и дрвена рачка - В901
..
170,00 Ден
Бренд: Camon Производ: Чешел со два реда забци и дрвена рачка - В905
Чешел со два реда запци и дрвена рачка...
170,00 Ден
Прикажани 1 до 12 од 88 (8 страни)