Menu
Your Cart

Добиј 5% попуст за првата нарачка! Внеси го купонот: zoomaxi5 

Шампони

Бренд: BioPetActive Производ: Shampon so ekstrakt od kamilica za mali kutrinja
Шампон за кученца без парабени. Обезбедува длабоко чистење, содржи екстракти од камилица кои ја хранат кожата и крзното и додаваат сјај.* Ph избалансиран.* Без парабени.* Екстрактите од камилица ја хранат и навлажнуваат кожата и спречуваат да се исуши.* Дава сјај и виталност со негување на влакната...
325,00 Ден
Бренд: BioPetActive Производ: Shampon od esktrakt od aloe vera
Шампон за кучиња без парабен, со екстракт од алое вера, обезбедува длабоко чистење, ја храни кожата и крзното и додава сјај.* Ph избалансиран.* Без парабени.* Природните екстракти од алое вера во својата содржина ја хранат и навлажнуваат кожата и спречуваат нејзино сушење.* Дава сјај и виталност на ..
325,00 Ден
Бренд: BioPetActive Производ: Shampon so ekstrakt od med
Шампон без парабени, со екстракт од мед. Овозможува длабинско чистење без иритација на чувствителната кожа на вашето куче.Благодарение на екстрактот од мед и другите состојки што ги содржи, дава дополнителна цврстина и сјај со хранење на кожата и крзното.Благодарение на формулата балансирана со pH и..
325,00 Ден
Бренд: BioPetActive Производ: Shampon za crno krzno kaj kucinja
Bio PetActive шампон – црн бисер е специјално формулиран за кучиња со црно и темно влакно. Заштитува од штетните сончеви зраци благодарение на УВ филтерот во неговиот состав. Тоа помага да се спречи промена на бојата што може да се појави поради сонцето.Исто така, помага да се спречи појава на ..
395,00 Ден
Бренд: Camon Производ: Balzam kondicioner regenerator za polesno cheshlanje
• Го ревитализира и навлажнува крзното на домашните миленици• Смирувачко и омекнувачко дејство• Промовира силно и еластично крзно• Го зааштитува третираното крзно од прашина, нечистотија и оксидацијаПлусПроизведува заштитен филм околу косатаКол: 125 ml..
730,00 Ден
Бренд: Camon Производ: Pena za kapenje banjanje milenici
Спреј-пена за секојдневна употреба, кој маслото од јојоба го заштитува влакното и прави полесно да се чешла. Пакување 300 мл...
390,00 Ден
Бренд: Camon Производ: Suv shampon vo prav za dlabinsko chistenje
Сув шампон во прав за длабинско чистење и парфемирање на влакно кај кучиња и мачиња.  Пакување 150 г. ..
550,00 Ден
Бренд: Camon Производ: Шампон за кутриња со бело влакно - G801
Длабински го чисти, го прави меко и побело без да ги менува природните крактеристики на влакното. Упатство за користење: Се става 1 дел од шампонот со 10 дела вода и се посипува врз суво крзно. Нежно се масира и се плакне со вода.Состав: титан диоксид, касторово масло и сојни протеини.Пакување 200мл..
530,00 Ден
Бренд: Camon Производ: Шампон за кутриња со долго влакно - G805
Хранливата формула помага кучето да има драво, силно и сјајно влакно. Помага за полесно чешлање и отстранување на тутканиците на крзното. Го намалува електицитетот и го прави крзното мазно и свиленкасто.  Упатсво за користење: Се става 1 дел од шампонот со 10 дела вода и се посипува брз суво вл..
600,00 Ден
Бренд: Camon Производ: Шампон за куче од зелена глина - G800
Длабински го чисти влакното, му дава свежина и го обновува, а при тоа не ги менува природните крактеристики на влакното. Упатство за користење: Се става 1 дел од шампонот со 10 дела вода и се посипува брз суво влано. Нежно се масира и се плакне со вода.Состав: зелена глина, рицинусово масло, сојни п..
530,00 Ден
Бренд: Camon Производ: Шампон за мали кутриња - G803
Посебната формула ја дава потребната свежина и ја штити кожата на малите кутриња, а при тоа не ги менува природните карактеристики на влакното. Пентанолот и алоеверата го негуваат и зајакнуваат влакното. Упатство за користење: Се става 1 дел од шампонот со 10 дела вода и се посипува врз суво крзно. ..
530,00 Ден
Бренд: Camon Производ: Shampon proteinski za chuvstvitelni kucinja i kutrinja
- Чисти длабински, додека негува и ја зајакнува кожата- Специјално формулиран за чувствителни крзна: за кученца, постари кучиња и кучиња склони кон митарење.- Ја смирува чувствителната и иритирана кожа- Со витамин F кој обезбедува омега-3 и омега-6- Го потикнува процесот на регенерација Количин..
480,00 Ден
Прикажани 1 до 12 од 69 (6 страни)