Menu
Your Cart

Добиј 5% попуст за првата нарачка! Внеси го купонот: zoomaxi5 

Шампони

Бренд: Camon Производ: Balzam kondicioner regenerator za polesno cheshlanje
• Го ревитализира и навлажнува крзното на домашните миленици• Смирувачко и омекнувачко дејство• Промовира силно и еластично крзно• Го зааштитува третираното крзно од прашина, нечистотија и оксидацијаПлусПроизведува заштитен филм околу косатаКол: 125 ml..
730,00 Ден
Бренд: Camon Производ: Pena za kapenje banjanje milenici
Спреј-пена за секојдневна употреба, кој маслото од јојоба го заштитува влакното и прави полесно да се чешла. Пакување 300 мл...
390,00 Ден
Бренд: Camon Производ: Suv shampon vo prav za dlabinsko chistenje
Сув шампон во прав за длабинско чистење и парфемирање на влакно кај кучиња и мачиња.  Пакување 150 г. ..
550,00 Ден
Бренд: Camon Производ: Шампон за кутриња со бело влакно - G801
Длабински го чисти, го прави меко и побело без да ги менува природните крактеристики на влакното. Упатство за користење: Се става 1 дел од шампонот со 10 дела вода и се посипува врз суво крзно. Нежно се масира и се плакне со вода.Состав: титан диоксид, касторово масло и сојни протеини.Пакување 200мл..
530,00 Ден
Бренд: Camon Производ: Шампон за кутриња со долго влакно - G805
Хранливата формула помага кучето да има драво, силно и сјајно влакно. Помага за полесно чешлање и отстранување на тутканиците на крзното. Го намалува електицитетот и го прави крзното мазно и свиленкасто.  Упатсво за користење: Се става 1 дел од шампонот со 10 дела вода и се посипува брз суво вл..
600,00 Ден
Бренд: Camon Производ: Шампон за куче од зелена глина - G800
Длабински го чисти влакното, му дава свежина и го обновува, а при тоа не ги менува природните крактеристики на влакното. Упатство за користење: Се става 1 дел од шампонот со 10 дела вода и се посипува брз суво влано. Нежно се масира и се плакне со вода.Состав: зелена глина, рицинусово масло, сојни п..
530,00 Ден
Бренд: Camon Производ: Шампон за мали кутриња - G803
Посебната формула ја дава потребната свежина и ја штити кожата на малите кутриња, а при тоа не ги менува природните карактеристики на влакното. Пентанолот и алоеверата го негуваат и зајакнуваат влакното. Упатство за користење: Се става 1 дел од шампонот со 10 дела вода и се посипува врз суво крзно. ..
530,00 Ден
Бренд: Camon Производ: Shampon proteinski za chuvstvitelni kucinja i kutrinja
- Чисти длабински, додека негува и ја зајакнува кожата- Специјално формулиран за чувствителни крзна: за кученца, постари кучиња и кучиња склони кон митарење.- Ја смирува чувствителната и иритирана кожа- Со витамин F кој обезбедува омега-3 и омега-6- Го потикнува процесот на регенерација Количин..
480,00 Ден
Бренд: Croci SPA Производ: Shampon Fresh Aloe Vera
Шампоните од линијата FRESH се идеални за освежувачка бања во жешките летни денови. Со свеж мирис на алое вера. Количина: 430ml..
595,00 Ден
Бренд: Croci SPA Производ: Shampon so miris na mentol nane
Шампоните од линијата FRESH се идеални за освежувачка бања во жешките летни денови. Со свеж мирис на ментол нане.Количина: 430ml..
595,00 Ден
Бренд: Croci SPA Производ: Shampon so miris na krastavica
Шампоните од линијата FRESH се идеални за освежувачка бања во жешките летни денови. Со свеж мирис на краставица. Количина: 430ml..
595,00 Ден
Бренд: Croci SPA Производ: Kondicioner balzam za kucinja i macki so jojoba
Благодарение на дејството на маслото од Јојоба, кондиционерот му дава мекост и го осветлува влакното и го прави лесно за чешлање, со волумен и меко. За правилна употреба, нанесете по влажниот шампон за коса, оставете неколку минути и исплакнете со топла вода.Количина: 200ml..
270,00 Ден
Прикажани 1 до 12 од 58 (5 страни)