Menu
Your Cart

Добиј 5% попуст за првата нарачка! Внеси го купонот: zoomaxi5 

Нега за крзно

Бренд: Camon Производ: Balzam za kucinja
Хрналивата формула помага вашето куче да има мекано влакно. Ја подобрува неговата текстура и спречува да се замрсува влакното. Упатство за употреба: ставете од балзамот на влакното, нежно масирајте за да дојде до кожата, оставете да делува неколку минути и исплакнете.Состав: алое барбарденсис, рицин..
720,00 Ден
Бренд: Camon Производ: Balzam kondicioner regenerator za polesno cheshlanje
• Го ревитализира и навлажнува крзното на домашните миленици• Смирувачко и омекнувачко дејство• Промовира силно и еластично крзно• Го зааштитува третираното крзно од прашина, нечистотија и оксидацијаПлусПроизведува заштитен филм околу косатаКол: 125 ml..
730,00 Ден
Бренд: Camon Производ: Mashinka za strizenje shishanje milenici
Машинка за потстригување на домашни миленици. Сетот содржи:• Клипер со сечило од 1 мм• 4 додатоци за чешел• Масло• Четка за чистење• Важни заштитни мерки..
3.200,00 Ден
Бренд: Camon Производ: Nozici za retchenje na krzno
Ножици од не'рѓосувачки челик за ретчење на крзното на домашните миленици. Пред да започнете, проверете дали крзното е чисто и незаплеткано...
500,00 Ден
Бренд: Camon Производ: Nozici za strizenje shishanje milenici
Ножици од не'рѓосувачки челик. Совршена алатка за лесен и одличен резултат! Погодни за стрижење и порамнување на крзното на вашето домашно милениче. Пред да започнете, проверете дали крзното е чисто и без заплеткано крзно...
370,00 Ден
Бренд: Camon Производ: Шампон за куче од зелена глина - G800
Длабински го чисти влакното, му дава свежина и го обновува, а при тоа не ги менува природните крактеристики на влакното. Упатство за користење: Се става 1 дел од шампонот со 10 дела вода и се посипува брз суво влано. Нежно се масира и се плакне со вода.Состав: зелена глина, рицинусово масло, сојни п..
530,00 Ден
Бренд: Croci SPA Производ: Metalen trimer za sushenje i otstranuvanje vishok vlakna i jazli
Метален тример за отстранување на вишокот влакна и за отплеткување на јазлите. Со рамна страна за отстранување на вишокот вода. Едноставен за користење.Димензии: 25x8 cm..
460,00 Ден
Бренд: Croci SPA Производ: Sechach na jazli so 9 sechila
Четка со девет сечила за отплеткување и средување на заплетканите влакна што оформиле јазли. Исто така ги отстранува и вишокот влакна давајќи му на крзното мекост и сјај. Погодна за сите раси кучиња.Димензии: 2,5X16 cm..
810,00 Ден
Бренд: Croci SPA Производ: Chetka so podvitkani sechila za otstranuvanje jazli
Сечач со неизменични сечила за нежно и безболно отстранување на јазлите од влакна. Погоден за отстранување на јазлите каде крзното е густо и заплеткано. Исто така ги птстранува вишокот влакна. Со различни, подвиткани сечила. Едноставен за употреба, со удобен дизајн.Димензии: 3x16 cm..
760,00 Ден
Бренд: Croci SPA Производ: Sprej za otpletkuvanje na krznoto vlaknata kaj kucinja
Спреј кој помага во отплеткувањето на крзното кај кучињата. Содржи состојки специјално комбинирани за да го омекнат и измазнат влакното кај кучињата. Го прави крзното свиленкасто, мазно и лесно за чешлање и отплеткување.Пакување од 150ml...
330,00 Ден
Бренд: Croci SPA Производ: Kondicioner balzam za kucinja i macki so jojoba
Благодарение на дејството на маслото од Јојоба, кондиционерот му дава мекост и го осветлува влакното и го прави лесно за чешлање, со волумен и меко. За правилна употреба, нанесете по влажниот шампон за коса, оставете неколку минути и исплакнете со топла вода.Количина: 200ml..
270,00 Ден
Бренд: Croci SPA Производ: Sprej od maslo od lasica za otpletkuvanje na krznoto
Производ наменет за кучиња со долгo влакнo кои не сакаат да се четкаат ... а сопственикот е принуден да го скрати крзното заради јазлите.Маслото од ласица го зајакнува влакното и го прави крзното мазно, свиленкасто, меко и лесно за чешлање.Пакување од 150ml...
300,00 Ден
Прикажани 1 до 12 од 25 (3 страни)