Menu
Your Cart

Добиј 5% попуст за првата нарачка! Внеси го купонот: zoomaxi5 

Останото

Бренд: Camon Производ: Vlazni maramcinja aloe vera morski miris
Многу практични марамчиња за чистење на вашето домашно милениче: чувајте ги секогаш при рака, дома или за време на патувања, за да ги отстраните лошите миризби и да им ги исчистите крзното, шепите, устата или ушите.Со алое вера и морски мирис -  освежува, негува и го заштитува крзното на милени..
190,00 Ден
Бренд: Camon Производ: Vlazni maramici Ylang-Ylang i aloe vera
Многу практични марамчиња за чистење на вашето домашно милениче: секогаш при рака, дома или за време на патувањата, за да ги отстраните лошите миризби и да им ги исчистите крзното, шепите, устата или ушите.Со алое вера и Ylang-Ylang  - освежуваат и го заштитуваат крзното на миленичето.Количина:..
190,00 Ден
Бренд: Camon Производ: Vlazni maramcinja Myrrh chlorhexidine
Марамчиња за чистење на крзното со мирис на миро.Многу практични марамчиња за чистење на вашето домашно милениче: чувајте ги секогаш при рака дома или за време на патувања, за да отстраните лош мирис и да им ги исчистите крзното, шепите, муцката или ушите.Со хлорхексидин (0,3%) за силно антибактерис..
190,00 Ден
Бренд: Camon Производ: Vlazni maramcinja talk
Многу практични марамчиња за чистење на вашето домашно милениче: чувајте ги секогаш при рака дома или за време на патувања, за да ги отстраните лошите миризби и да им ги исчистите крзното, шепите, муцката или ушите.Освежува, го штити и деликатно го чисти крзното на миленичето.Количина: 40 парчињаГол..
190,00 Ден
Бренд: Camon Производ: Vlazni maramcinja aroma bel moshus
Многу практични марамчиња за чистење на вашето домашно милениче: имајте ги секогаш при рака дома или за време на патувања, за да ги отстраните лошите миризби и да им ги исчистите крзното, шепите, устата или ушите.Освежува, го негува и деликатно го чисти крзното на миленичето.Количина: 40 парчињаГоле..
190,00 Ден
Бренд: Camon Производ: Vlazni maramcinja cvetna aroma kiparis bergamot mirta
Практични марамчиња за чистење на вашето домашно милениче, за да одржување хигиена секогаш кога ќе се појави потреба: дома и на пат, за да ги исчистите крзното и шепите, да го отстраните лошиот мирис, да ја исчистите устата и ушите.Нивната деликатна формулација го освежува, храни и штити крзното..
200,00 Ден
Бренд: Camon Производ: Krpa za milenici od sintetchki vlakna
Крпа од синтетички влакна која овозможува голема впивливост. Може да се пере во машина до 40 степени без користење на омекнувачи. Димензии: 43х66 см..
360,00 Ден
Бренд: Camon Производ: Maramchinja za brzo chistenje miris na bebeshka pudra
Марамчиња за брзо чистење на вашите миленици - со мирис на бебешка пудра.Секогаш држете ги овие марамчиња за чистење миленичиња на дофат на раката, дома или во движење, тие се одлични за чистење на крзното и шепите на вашето домашно милениче, за контрола на мирисите, за чистење на лицето и ушите.Нив..
240,00 Ден
Бренд: Camon Производ: Mashinka za strizenje shishanje milenici
Машинка за потстригување на домашни миленици. Сетот содржи:• Клипер со сечило од 1 мм• 4 додатоци за чешел• Масло• Четка за чистење• Важни заштитни мерки..
3.200,00 Ден
Бренд: Camon Производ: Mikrofiber krpa so apsorpciona mokj od 500ml
Микрофибер крпа со апсорпциона моќ до 500 мл. Може да се пере во машина до 40 степени без омекнувач. Димензија 50х60 см. ..
260,00 Ден
Бренд: Camon Производ: Mirizlivi vlazni maramici
Марамчиња за нежно чистење на крзното и устата.Мирис со двенести тонови.Количина: 40 парчињаГолемина на парче: 20x30cm..
190,00 Ден
Бренд: Camon Производ: Chetka rollon so leplivi traki za sobiranje vlakna
Практична четка за отстранување на влакна од домашно милениче од облеката, мебелот и теписите. Доаѓа со вклучена ролна од 60 лепливи траки и пластична ергономска рачка. Со нежен мирис на бел мошус...
180,00 Ден
Прикажани 1 до 12 од 45 (4 страни)