Menu
Your Cart

Добиј 5% попуст за првата нарачка! Внеси го купонот: zoomaxi5 

Хигиена и козметика

Бренд: Camon Производ: Chetka so iglichki od chelik i drvena rachka
Плосната четка со дрвена рачка и иглички од нерѓосувачки челик опложени со пластика. Достапна во две големини:XS -Димензии: 6x4,5 cmS - Димензии: 9x4,5 cm..
320,00 Ден
Бренд: Camon Производ: Balzam za kucinja
Хрналивата формула помага вашето куче да има мекано влакно. Ја подобрува неговата текстура и спречува да се замрсува влакното. Упатство за употреба: ставете од балзамот на влакното, нежно масирајте за да дојде до кожата, оставете да делува неколку минути и исплакнете.Состав: алое барбарденсис, рицин..
720,00 Ден
Бренд: Camon Производ: Balzam kondicioner regenerator za polesno cheshlanje
• Го ревитализира и навлажнува крзното на домашните миленици• Смирувачко и омекнувачко дејство• Промовира силно и еластично крзно• Го зааштитува третираното крзно од прашина, нечистотија и оксидацијаПлусПроизведува заштитен филм околу косатаКол: 125 ml..
730,00 Ден
Бренд: Camon Производ: Vlazni maramcinja aloe vera morski miris
Многу практични марамчиња за чистење на вашето домашно милениче: чувајте ги секогаш при рака, дома или за време на патувања, за да ги отстраните лошите миризби и да им ги исчистите крзното, шепите, устата или ушите.Со алое вера и морски мирис -  освежува, негува и го заштитува крзното на милени..
190,00 Ден
Бренд: Camon Производ: Vlazni maramici Ylang-Ylang i aloe vera
Многу практични марамчиња за чистење на вашето домашно милениче: секогаш при рака, дома или за време на патувањата, за да ги отстраните лошите миризби и да им ги исчистите крзното, шепите, устата или ушите.Со алое вера и Ylang-Ylang  - освежуваат и го заштитуваат крзното на миленичето.Количина:..
190,00 Ден
Бренд: Camon Производ: Vlazni maramcinja Myrrh chlorhexidine
Марамчиња за чистење на крзното со мирис на миро.Многу практични марамчиња за чистење на вашето домашно милениче: чувајте ги секогаш при рака дома или за време на патувања, за да отстраните лош мирис и да им ги исчистите крзното, шепите, муцката или ушите.Со хлорхексидин (0,3%) за силно антибактерис..
190,00 Ден
Бренд: Camon Производ: Vlazni maramcinja talk
Многу практични марамчиња за чистење на вашето домашно милениче: чувајте ги секогаш при рака дома или за време на патувања, за да ги отстраните лошите миризби и да им ги исчистите крзното, шепите, муцката или ушите.Освежува, го штити и деликатно го чисти крзното на миленичето.Количина: 40 парчињаГол..
190,00 Ден
Бренд: Camon Производ: Vlazni maramcinja za chistenje ochi
Влажни марамчиња за чистење на очите на мачки и кучиња.Со деликатна формула која не го иритира или вознемирува вашето домашно милениче.Количина: 15 парчињаГолемина на парче: 17x20cm..
110,00 Ден
Бренд: Camon Производ: Vlazni maramcinja aroma bel moshus
Многу практични марамчиња за чистење на вашето домашно милениче: имајте ги секогаш при рака дома или за време на патувања, за да ги отстраните лошите миризби и да им ги исчистите крзното, шепите, устата или ушите.Освежува, го негува и деликатно го чисти крзното на миленичето.Количина: 40 парчињаГоле..
190,00 Ден
Бренд: Camon Производ: Vlazni maramcinja cvetna aroma kiparis bergamot mirta
Практични марамчиња за чистење на вашето домашно милениче, за да одржување хигиена секогаш кога ќе се појави потреба: дома и на пат, за да ги исчистите крзното и шепите, да го отстраните лошиот мирис, да ја исчистите устата и ушите.Нивната деликатна формулација го освежува, храни и штити крзното..
200,00 Ден
Бренд: Camon Производ: Gumena rakavica cesal - В194/С
Гумена ракавица за нежно чешлање на миленици...
190,00 Ден
Бренд: Camon Производ: Chetka za zabi so dve glavi
Редовното чистење на забите на вашето домашно милениче го спречува таложењето на наслагите и заболувањето на непцата. Иновативниот дизајн на четката за заби со двојна глава го прави чистењето на сите забни површини во исто време исклучително удобно и ефикасно. Со најлонски  влакна со висок квал..
150,00 Ден
Прикажани 1 до 12 од 250 (21 страни)