Menu
Your Cart

Добиј 5% попуст за првата нарачка! Внеси го купонот: zoomaxi5 

Креветчиња

Бренд: Camon Производ: Kebe so zvezdi
Дали би сакале да го завиткате вашиот крзнен пријател во мека прегратка ... дури и кога не сте со него?Ова меко ќебе нуди удобност и пријатност на вашето домашно милениче и, истовремено, ја штити вашата фотелја или софа од влакна и нечистотија.Се пере во машина на 30 ° C. Достапно во две големи..
270,00 Ден
Бренд: Camon Производ: Kebe so dezen kucinja i koski
Дали би сакале да го завиткате вашиот крзнен пријател во мека прегратка ... дури и кога не сте со него?Ова меко ќебе нуди удобност и пријатност на вашето домашно милениче и, истовремено, ја штити вашата фотелја или софа од влакна и нечистотија.Се пере во машина на 30 ° C. Достапно во две големи..
270,00 Ден
Бренд: Camon Производ: Camon Подлога за ладење
Camon за ладење е совршен за да му помогне на вашиот пријател олеснување и ладење во топли денови.Карактеристики:- Удобно и ладно- Не треба да се замрзнува- Изработено од силен и издржлив материјал- Лесно за носење- Не содржи токсични материјалиГолемина:C795 / A: 50 x 40 смC795 / W: 65 x 50 смC795 /..
800,00 Ден
Бренд: Croci SPA Производ: Kjebe lezalka za milenici
Меко и многу удобно ќебе за миленици, направено од мек кадифен материјал. Лесно за оджување, се пере на рака или во машина за перење на 30°.Достапно во две големини: 100 x 70 cm140 x 100 cm..
340,00 Ден
Бренд: Croci SPA Производ: Plastichna korpa lezalka krevet so dno so dupki
Пластичен кревет за домашни миленици. Перфорираното дно овозможува циркулација на воздухот и ја одржува температура идеална за кучето или мачката. Кошницата Morfeo е опремена со гумени ногарки што не се лизгаат и има голем отвор на предниот дел: идеален за болни или постари кучиња.Големини:..
1.440,00 Ден
Бренд: Croci SPA Производ: Meka kukjarka za macki i mali kucinja vo forma na prase
Мека и удобна куќарка за миленици во форма на прасе. Со удобна, мека внатрешност и подлога што не се лизга. Внатрешната подлога може да се вади што ја прави лесна за одржување. Погодна за мачки што сакаат безбедно и затворено место за одмор и за мали раси на кучиња.Димензии: 40 x 35 cm..
3.140,00 Ден
Бренд: Croci SPA Производ: Kukjarka kocka so lezalka so buvovi
Удобна куќарка во форма на коцка со лежалка и интересен дезен со бувови, за вашите мали пријатели.Оваа коцка, украсена со симпатични бувови, содржи лесно отстранлива двојна перница внатре, која штом ја свиткате станува практичен кревет за миленичиња.Коцката е направена од пена, додека лежалката е..
4.120,00 Ден
Бренд: Croci SPA Производ: Plastichna lezalka krevet za milenici sina boja
Пластичен кревет за домашни миленици. Перфорираното дно овозможува циркулација на воздухот и ја одржува температура идеална за кучето или мачката. Кошницата Morfeo е опремена со гумени ногарки што не се лизгаат и има голем отвор на предниот дел: погодно за болни или постари кучиња.Дос..
630,00 Ден
Бренд: Croci SPA Производ: Plasticna lezalka krevet za kucinja i macki
Пластичен кревет за домашни миленици. Перфорираното дно овозможува циркулација на воздухот и ја одржува температура идеална за кучето или мачката. Кошницата Morfeo е опремена со гумени ногарки што не се лизгаат и има голем отвор на предниот дел: идеалнa за болни или постари кучиња.Достапно во повеќе..
630,00 Ден
Бренд: Croci SPA Производ: Tunel kukjarka lezalka za kucinja i macki
Пространа куќарка во вид на тунел за кучиња и мачки, со подлога која може да се отстранува. Тунелот куќарка е одлично безбедно место за милениците кои сакаат да се повлечат за да се одморат, криејќи се во некој од ќошовите во домот. Достапно во сина боја.Димензии: 34 x 38 x 53 cm..
2.710,00 Ден
Производ: Lezalka za milenici so dezen
Лежалка за миленици достапна во неколку големини.Лежалките се изработуваат по нарачка, така што на Вашата адреса ќе пристигнат после 2-5 дена од порачката.*Постои можност да нарачате по Ваш избор на димензии. Доколку димензиите кои ги сакате ги нема во понудените опции во порака пишете ни ги саканит..
1.800,00 Ден
Производ: Lezalka krecetce kremovo so zvezdi
Лежалка за миленици достапна во неколку големини.Лежалките се изработуваат по нарачка, така што на Вашата адреса ќе пристигнат после 2-5 дена од порачката.*Постои можност да нарачате по Ваш избор на димензии. Доколку димензиите кои ги сакате ги нема во понудените опции во порака пишете ни ги саканит..
2.250,00 Ден
Прикажани 1 до 12 од 86 (8 страни)