Menu
Your Cart

Добиј 5% попуст за првата нарачка! Внеси го купонот: zoomaxi5 

Сува храна

Бренд: Bosch Производ: BOSCH
ACTIVE е идеална храна за кучиња со зголемени физички активности. Додатоците во оваа храна особено се наменети за задоволување на енергетските потреби на кучето, подршка на зглобовите и ‘рскавицата, како и за подобрување на цревната флора и имунитетот.ACTIVE се карактеризира:Содржи висок п..
250,00 Ден
Бренд: Bosch Производ: BOSCH
LIGHT е високо енергетски намалена комплетна храна (само 6% масленост) со значително покачени нивоа на влакна (7% сурови влакна) за возрасни кучиња кои се склони кон дебелеење.LIGHT го задоволува апетитот на кучето и не е потребно драстично намалување на количеството на храна за губење на тежината...
270,00 Ден
Бренд: Bosch Производ: BOSCH
ADULT MAXI е храна наменета за кучиња од големи раси (преку 25 кг. тежина) со нормална физичка активност. Составот на протеините и мастите е избалансиран со цел да ги задоволи потребите на овие кучиња, односно да се избегне нивното дебелеење со што дополнително би се оптовариле зглобовите и кос..
240,00 Ден
Бренд: Bosch Производ: BOSCH
ADULT MENUE е храна наменета за кучиња со нормална физичка активност. Храната содржи протеини од различно потекло, збогатена со 12 квалитетни и лековити билки. Добро избалансиран состав на протеини и масти кој може да ги задоволи потребите и на кучињата со зголемена активност.ADULT MENUE с..
240,00 Ден
Бренд: Bosch Производ: BOSCH
ADULT со ЛОСОС и компир – свежиот лосос обезбедува високо-квалитетни протеини и високо ниво на есенцијални масни киселини потребни за здрава кожата и сјајно крзното. Додадениот колострум (0,3%) делува врз зајкување на имунолошкиот систем.Оваа храна е наменета и за кучиња чуствителни на сос..
260,00 Ден
Бренд: Bosch Производ: BOSCH
Adult with Fresh Poultry & Millet (свежо месо од живина и просо) е комплетна храна за возрасни кучиња со нормална активност (до приближно 40кг. ) и кучиња со чуствителен желудник и црева.Додадениот “Имунолошки комплекс“ делува за зајакнување на имунолошкиот систем на кучињата...
240,00 Ден
Бренд: Bosch Производ: BOSCH
За возрасни кучиња, чуствителни на состојки од храна и со нормална активност (Без пченица + Имунолошки комлекс)ADULT со ЈАГНЕШКО и ориз е храна наменета за чуствителни кучиња со нормална физичка активност. Храната содржи протеини кој потекнуваат од јагнешко месо и високо сварливи ориз, со што се оле..
240,00 Ден
Бренд: Bosch Производ: BOSCH
За возрасни кучиња, чувствителни на состојки во храната и со нормална активност (Без пченица + Имунолошки комлекс)ADULT со РИБА и компир е храна за чуствителни кучиња со нормална физичка активност. Содржи високо квалитетни аминокиселини кои доаѓаат од протеините од рибата. Добро сварливиот компир, к..
240,00 Ден
Бренд: Bosch Производ: BOSCH
БИО Адулт + Јаболко е природна, вкусна храна погодна за сите раси на кучиња постари од една година. Јаболкото содржи посебни диететски влакна кои можат да помогнат во стабилизирањето на дигестивниот процес...
390,00 Ден
Бренд: Bosch Производ: BOSCH
Bosch BIO Puppy + Carrots е природна и вкусна храна, погодна за исхрана на кутриња и млади кучиња од сите раси до 1 година возраст.Додавањето на морков со нивната природна содржина на каротен, обезбедува провитамини како антиоксиданс, што помага на очите и го стимулира имунолошкиот систем...
380,00 Ден
Бренд: Bosch Производ: BOSCH
Puppy Lamb and Rice -  е комплетна храна за млади кучиња  од сите раси.Погодна за секојдневно хранење и ги обезбедува сите важни хранливи материи, витамини и минерали...
180,00 Ден
Бренд: Bosch Производ: BOSCH
SPORT Energy extra -  е комплетна храна за возрасни кучиња  со зголемена активност, погодна за секојдневно хранење и ги обезбедува сите важни хранливи материи, витамини и минерали...
160,00 Ден
Прикажани 1 до 12 од 212 (18 страни)