Menu
Your Cart

Добиј 5% попуст за првата нарачка! Внеси го купонот: zoomaxi5 

Kонзерви

Бренд: Monge Производ: Pouch kesichka parchinja jagne i zelenchuk
Комплетна храна за кучиња специјално развиена за да го воодушеви Вашиот четириножен пријател.Рецепт направен со печено јагнешко месо.Формулиран без житни култури и подобрен со глукозамин и хондроитин сулфат за поддршка на зглобовите.Исто така, содржи зеленчук, природен извор на влакна што ја промови..
44,00 Ден
Бренд: Monge Производ: Pouch govedsko parchinja kesichka
Комплетна храна за кучиња развиена специјално за да го воодушеви Вашиот четириножен пријател. Рецепт направен со печено говедско месо.Формулиран без житни култури и дополнет со глукозамин и хондроитин за поддршка на зглобовите.Пакување од 100гр...
44,00 Ден
Бренд: Monge Производ: Pouch kesichka losos parcinja
Комплетна храна за кучиња специјално развиена за да го воодушеви Вашиот четириножен пријател.Рецепт направен со печен лосос.Формулирано без житни култури и дополнет со глукозамин и хондроитин за поддршка на зглобовите.Кесичка од 100гр...
44,00 Ден
Бренд: Monge Производ: Pouch kesichka pileshko i misirka parchinja
Комплетна храна за кучиња специјално развиена за да го воодушеви Вашиот четириножен пријател. Рецепт направен со печено пилешко и мисирка.Формулиран без житни култури и дополнет со глукозамин и хондроитин за поддршка на зглобовите.Кесичка од 100гр...
44,00 Ден
Бренд: Monge Производ: Pashteta od losos i krusa
Комплетна и балансирана храна за возрасни кучиња. Мека и вкусна паштета со лосос и круша, со цврста текстура и пријатна арома. 100гр..
60,00 Ден
Бренд: Monge Производ: Pashteta od misirka i borovinka
Комплетна и балансирана храна за возрасни кучиња. Мека и вкусна паштета со мисирка и боровинка, со цврста текстура и пријатна арома. 100гр..
60,00 Ден
Бренд: Monge Производ: Pashteta od pileshko so malina
Комплетна и балансирана храна за возрасни кучиња. Мека и вкусна паштета со пилешко и малина, со цврста текстура и пријатна арома. 100гр..
60,00 Ден
Бренд: Pet Interest Производ: Konzerva 400gr efekt protiv stareenje losos pila
За возрасни кучиња со нетолеранција или алергија на глутен или генерално чувствителен дигестивен систем . Од направените студии, количини глутен се забележани не само во позната храна, како на пр. пченица, пченка и сл. но и кај други, кои не се присутни барем во овој оброк. За идеален внес на јаглен..
150,00 Ден
Бренд: Pet Interest Производ: Konzerva hrana za kucinja so digestivni problemi pileshko
Храна идеална за кучиња со гастроинтестинални проблеми , хроничен колитис или чувствителен дигестивен систем.Содржи 67% свежо пилешко месо, 29% супа од месо, 3% ориз, 1% минерали и 0,1% масло од ленено семе. Лен, најбогат растителен извор на омега-3 масни киселини. Научните истражувања ја потврдуваа..
150,00 Ден
Бренд: Pet Interest Производ: Konzerva 400gr za nega na kozata so losos i oves
Идеално за сјајно, здраво крзно и кожа.Погодно и во последните 4 недели од бременоста .За кучиња со алергии на кожата и болести, како и за намалување на опаѓање на влакното. Содржи 65% свежо месо и витални прехранбени производи * (20% пилешко и 10% лосос богат со Ω3), супа од месо 28,5%, 3% ком..
150,00 Ден
Бренд: Pet Interest Производ: Konzerva 400gr za odrzuvanje na telesna tezina so misirka
Храна погодна за кучиња со прекумерна тежина, дебели или кастрирани.Комплетен балансиран оброк , за слабеење или одржување на тежината. Со 60% содржина на месо и витални производи за јадење. Произведителот гарантира видливи резултати во рок од неколку недели.Без  конзерванси.Без засил..
150,00 Ден
Бренд: Pet Interest Производ: Konzerva 400gr jageshko govedsko oriz
Храна погодна за возрасни кучиња со нетолеранција на пилешко.Комплетен, балансиран оброк со 65% свежо месо.Не содржи никакви пилешко или живина нус-производи. Без  конзерванси.Без засилувачи на вкус.Без житарки и соја.Метаболичка енергија : 117,62Kcal / 100grТежина: 400gr..
140,00 Ден
Прикажани 1 до 12 од 38 (4 страни)