Menu
Your Cart

Добиј 5% попуст за првата нарачка! Внеси го купонот: zoomaxi5 

Храна

Бренд: Purina Adventuros Производ: Adventuros Nuggets so vkus na diva svinja
Adventuros Nuggets со вкус на дивеч - 90gКомплементарна храна за домашни миленици, за возрасни кучињаГрицки-награда на кои Вашиот миленик нема да може да одолее.Со ниско ниво на маснотии и богати со месо, тие се со вистинската големина за да ги носите во вашиот џеб Вашето следно шет..
70,00 Ден
Бренд: Purina Adventuros Производ: Adventuros Sticks gricki stapcinja so vkus na bafalo
Adventuros Sticks ви овозможуваат да го наградите вашето куче со сензуален вкус на бафало. Надворешноста е грубо текстура, со меко полнење одвнатре што ќе ги направи овие грицки неодоливи.Стапчињата се со малку маснотии, а богати со месо, содржат минимум 14% содржина на живина, како и витамини и..
110,00 Ден
Бренд: Purina Adventuros Производ: Adventuros Strips lenti gricki so vkus na divech
Purina Adventuros грицки во форма на ленти со вкус на дивеч се комплементарна храна за домашни миленици, за возрасни кучиња. Со малку маснотии, а богати со месо.Пакување од 90гр..
70,00 Ден
Бренд: Beaphar Производ: Zakuski za kuce vo pakuvanje od 1kg
Beaphar Super Lekker е комплетен и хранлив оброк што вашето куче ќе го сака и кој можете да му го понудите како награда за доброто однесување во секое време од денот.Со неодолив вкус, така што вашето домашно милениче многу ќе ужива, бидејќи е лесно сварливо и идеално за појадок, храна или помеѓу обр..
280,00 Ден
Бренд: Dr Sekiz Производ: BIOMIX - ВИТАМИНСКИ ДОДАТОК ВО ИСХРАНАТА
ВИТАМИНСКИ ДОДАТОК ВО ИСХРАНАТА ЗА КУЧИЊА И МАЧКИ(за квалитетно, сјајно и убаво крзно)BIOMIX-от има голема содржина на пивски квасец, биотин и витамин Б комплекс кој поволно делува на квалитетот, сјајот и бојата на влакното, го зголемува имунитетот и апетитот, исто така се постигнува добар статус и ..
500,00 Ден
Производ: BIOMIX Plus Ω3 - ВИТАМИНСКО МИНЕРАЛЕН ДОДАТОК ВО ИСХРАНАТА
ВИТАМИНСКО МИНЕРАЛЕН ДОДАТОК ВО ИСХРАНАТА НА КУЧИЊА И МАЧКИ (за подобрување на квалитетот на кожата, убавo и сјајно крзно и појачан имунолошки систем)BIOMIX Plus Ω3 со својата унапредена формула која покрај високо квалитетниот пивски квасец, биотинот, Б комплекс витамините содржи и суви морски алги ..
550,00 Ден
Бренд: Bosch Производ: BOSCH
(за кучиња од сите раси)– Содржат до 98% животински протеини кои се со исклучително висок квалитет– без житарки– содржат само еден извор на животински протеини (Singl protein)– лесно сварливи..
200,00 Ден
Бренд: Bosch Производ: BOSCH
(за кучиња од сите раси)– Содржат до 98% животински протеини кои се со исклучително висок квалитет– без житарки– содржат само еден извор на животински протеини (Singl protein)– лесно сварливи..
200,00 Ден
Бренд: Bosch Производ: BOSCH
за кучиња од сите раси– Содржат до 98% животински протеини кои се со исклучително висок квалитет– без житарки– содржат само еден извор на животински протеини (Singl protein)– лесно сварливи..
200,00 Ден
Бренд: Bosch Производ: BOSCH
ACTIVE е идеална храна за кучиња со зголемени физички активности. Додатоците во оваа храна особено се наменети за задоволување на енергетските потреби на кучето, подршка на зглобовите и ‘рскавицата, како и за подобрување на цревната флора и имунитетот.ACTIVE се карактеризира:Содржи висок п..
250,00 Ден
Бренд: Bosch Производ: BOSCH
LIGHT е високо енергетски намалена комплетна храна (само 6% масленост) со значително покачени нивоа на влакна (7% сурови влакна) за возрасни кучиња кои се склони кон дебелеење.LIGHT го задоволува апетитот на кучето и не е потребно драстично намалување на количеството на храна за губење на тежината...
270,00 Ден
Бренд: Bosch Производ: BOSCH
ADULT MAXI е храна наменета за кучиња од големи раси (преку 25 кг. тежина) со нормална физичка активност. Составот на протеините и мастите е избалансиран со цел да ги задоволи потребите на овие кучиња, односно да се избегне нивното дебелеење со што дополнително би се оптовариле зглобовите и кос..
240,00 Ден
Прикажани 1 до 12 од 482 (41 страни)