Menu
Your Cart

Добиј 5% попуст за првата нарачка! Внеси го купонот: zoomaxi5 

Околувратник

Бренд: Tatrapet Производ: Okoluvratnik so kristali
Околувратник со цврста метална тока, погоден за обука и одење. Лесно прилагодлив на вратот на кучето. Димензии: 1,0x30cm..
140,00 Ден
Бренд: Tatrapet Производ: Reflektiracki okoluvratnik so koski
Мек рефлектирачки околувратник со цврста пластична тока, погоден за обука и одење. Лесно прилагодлив за да може да се прилагоди на вратот на кучето. Достапен во две големини: 1,0x30cm (SKU: 417.06/EAN: 8585027969025)1,5x40cm (SKU: 417.07/EAN: 8585027969032)..
100,00 Ден
Бренд: Camon Производ: Metalen okoluvratnik 16x350mm
Димензија 16 х 2 х 350мм..
220,00 Ден
Бренд: Camon Производ: Bandana marama okoluvratnik za kuce
Прилагодлив околувратник со бандана/марама.Димензии: 31/38cm..
280,00 Ден
Бренд: Camon Производ: Bandana marama okoluvratnik rozeva
Прилагодлив околувратник со бандана/марама.Димензии: 37/44cm..
270,00 Ден
Производ: Okoluvratnik za kuce kozen crn
Кожен околувратник за куче. Димензија 20х500мм..
470,00 Ден
Бренд: Camon Производ: Metalen okoluvratnik lanec
Метален околувратник за куче D235 – димензии: 10мм х 600ммD237 – димензии: 10мм х 700мм ..
190,00 Ден
Производ: Davilica okoluvratnik metalen
Давилица од челични кратки алки. Достапна во две големини:D235 – 600mmD237 - 700mm..
190,00 Ден
Бренд: Camon Производ: Околувратник за куче DC109/A
Околувратник за куче. Димензија 10х230/320мм..
280,00 Ден
Бренд: Camon Производ: Okoluvartnik za kuce od vestacka koza DC046
Кадифен околувратник со декоративни коски. Димензии: 10х320мм..
220,00 Ден
Бренд: Camon Производ: Hromirana metalna polu-davilica okoluvratnik
Хромирана полу-давилица. Должина: 450mm Ширина: 18mmДијаметар на алка: 2,5mm..
400,00 Ден
Бренд: Camon Производ: Okoluvratnik so vratovrska
Елегантен околувратник со вратоврска за кучиња со стил...
280,00 Ден
Прикажани 1 до 12 од 62 (6 страни)