Menu
Your Cart

Добиј 5% попуст за првата нарачка! Внеси го купонот: zoomaxi5 

Поводници

Бренд: Tatrapet Производ: Povodnik lanec 3,5 mm / 120cm
Квалитетен поводник ланец со цврст метален карабин, погоден за обука и одење. Димензии: 3,5 mm / 120cm..
280,00 Ден
Бренд: Tatrapet Производ: Reflektiracki povodnik so koski
Рефлектирачки најлонски поводник со дезен коски, дизајниран за редовни прошетки и тренинзи, опремен со солиден месинг карабин. Димензии: 1,5 х 120 cm..
190,00 Ден
Бренд: Camon Производ: Povodnik od veshtachka koza obraben
Издржлив и квалитетен поводник од вештачка кожа, со рабови. Изработено во Италија.Димензии: 25х1200mm..
710,00 Ден
Бренд: Camon Производ: Povodnik za vo kola F205
Поводник за во кола. Димензии: 15 х 700мм..
250,00 Ден
Бренд: Camon Производ: Povodnik vestacka koza
Кожен поводник за куче. Димензии: 16 х 1000мм..
590,00 Ден
Бренд: Camon Производ: Povodnik platnen vo povekje boi
Поводник за куче во повеќе бои.F121 – димензии: 12 х 1000 мм F122 – димензии:  15 х 1000 ммF123 – димензии:  18 х 1000 ммF124 – димензии:  25 х 1000 мм..
290,00 Ден
Бренд: Camon Производ: Povodnik za kuce kariran
Поводник за куче. Димензија 15 х 1000мм..
580,00 Ден
Бренд: Camon Производ: Povodnik za kuce so mashna
Поводник за куче со украсна машна. Димензии: 15 х 1200мм..
580,00 Ден
Бренд: Camon Производ: Povodnik za kuce crna boja
Кожен поводник за куче. Димензии: 16 х 1000мм..
590,00 Ден
Бренд: Camon Производ: Povodnik vo razlichni boi od imitacija na koza
Елегантен и издржлив поводник од имитација на кожа, достапен во различни бои...
300,00 Ден
Бренд: Camon Производ: Povodnik rozev so natpis Love i srcinja
Поводник во розова боја со дезен со натпис “Love” и срциња. Димензии: 15x1200mm..
350,00 Ден
Бренд: Camon Производ: Povodnik so mashna crveno crn
Поводник за куче со црвено-црн дезен и украсна машна. Димензии: 15 х 1200мм..
580,00 Ден
Прикажани 1 до 12 од 74 (7 страни)