Menu
Your Cart

Добиј 5% попуст за првата нарачка! Внеси го купонот: zoomaxi5 

Градници

Бренд: Tatrapet Производ: Reflektiracki gradnik 2,5x50-75cm
Рефлектирачки најлонски градник со цврста пластична тока и метални компоненти. Лесeн за прилагодување за различни раси на кучиња. Големина: 2,5x50-75cm..
260,00 Ден
Бренд: Camon Производ: Gradnik povekje boi
Градник за куче во повеќе бои.F030 -  Цена 390 денF031 – Цена 440 денF032 – Цена 470 денF033 – Цена 600 ден..
390,00 Ден
Бренд: Camon Производ: Gradnik za kuce so vojnicki print
Градник со војнички принт.DC152/B – Големина врат 28 см/ Гради 38-47 см – Цена 530 денDC152/С – Големина врат 33 см/ Гради 42-51,5 см – Цена 630 ден..
530,00 Ден
Бренд: Camon Производ: Gradnik veshtachko krzno sin
Подгответе го вашето куче за ладните денови со овој модерен, елегантен и топол градник, обложен со меко, топло вештачко крзно за максимална удобност.Димензии: XS - 48/54 cm..
750,00 Ден
Бренд: Camon Производ: Градник со прстен за поводник DC350 – DC354
Градник со прстен за поводник, отпорна рачка, рефлектирачки рабови, 4 нивоа за прилагодување и прстен за тренинг.DC353 – Големина  врат 60-69 см / Гради  76-88 см – Боја црна – Цена 2500 денDC353 – Големина  врат 60-89 см / Гради  74-92 см – Боја црна – Цена 2700 ден..
2.500,00 Ден
Бренд: Camon Производ: Gradnik so kosturski glavi cherepi crn
Прилагодлив градник во црна боја со дезен со костурски глави. Димензии: 15mm..
590,00 Ден
Бренд: Croci SPA Производ: Gradnik EASYSPORT sin rozev crn crven
Сосема прилагодлив и со постава во сите негови делови, градникот EasySport гарантира максимална удобност за кучињата. Еластичниот околувратник овозможува удобно вклопување, додека двете токи за брзо ослободување овозможуваат лесно облекување и отстранување. Горната рачка нуди дополнителна безбедн..
1.940,00 Ден
Бренд: Croci SPA Производ: Gradnik od reflektiracko platno vo povekje boi
Издржлив и траен градник направен од високо квалитетни материјали. Изработен од квалитетен мек најлон со рабови од рефлективен материјал. Особено практичен и издржлив за секојдневна употреба. Со внатрешна обвивка за максимална удобност.Затворање со пластичен клип, прилагодлив на вратот и абдомен..
480,00 Ден
Бренд: Croci SPA Производ: Gradnik za planinarenje osnoven Basic
Квалитетен и удобен градник за планинарење изработен од најлон, со рефлексивни делови за подобра видливост и со горна рачка за поголема контрола. Прилагодлив е и совршено одговара на формата на кучето.Достапен во црна боја и неколку големини: XS: 32-46 cm SM: 40-54 cmMD: 50-68 cmLG: 56-76 c..
900,00 Ден
Бренд: Croci SPA Производ: Gradnik za planinarenje so povodnik
Градник со постава, мек и удобен за кучето. Опремен со рачка што ви овозможува брзо да го зграбите кучето ако е без поводник. Благодарение на можноста за двојно прикачување (централен прстен и двоен страничен прстен), поводникот може да се прикачи до центарот (стандардна употреба) или од с..
2.240,00 Ден
Бренд: Croci SPA Производ: Gradnik za planinarenje Swedish Endurance
Градник од најлон материјал за планинарење, од шведски тип, со рефлективни делови кои овозможуваат поголема видливост навечер. Опремен со еластична лента за да ја амортизира влечната сила.Достапен во зелена и портокалова боја и во неколку големини:XS: 38-48 cmS: 52-56 cm M: 58-66 cmL: 62-7..
530,00 Ден
Бренд: Croci SPA Производ: Gradnik vo forma na H imitacija na koza sjaen
Градник имитација на кожа, сјаен. Изработен од квалитетни материјали – полиуретан, во форма на H.Достапен во зелена, портокалова, виолетова боја и неколку големини: 10 x 300-400 mm15 x 460-660 mm20 x 510-880 mm..
510,00 Ден
Прикажани 1 до 12 од 25 (3 страни)