Menu
Your Cart

Добиј 5% попуст за првата нарачка! Внеси го купонот: zoomaxi5 

Реквизити за шетање

Бренд: Tatrapet Производ: Okoluvratnik so kristali
Околувратник со цврста метална тока, погоден за обука и одење. Лесно прилагодлив на вратот на кучето. Димензии: 1,0x30cm..
140,00 Ден
Бренд: Tatrapet Производ: Povodnik lanec 3,5 mm / 120cm
Квалитетен поводник ланец со цврст метален карабин, погоден за обука и одење. Димензии: 3,5 mm / 120cm..
280,00 Ден
Бренд: Tatrapet Производ: Reflektiracki gradnik 2,5x50-75cm
Рефлектирачки најлонски градник со цврста пластична тока и метални компоненти. Лесeн за прилагодување за различни раси на кучиња. Големина: 2,5x50-75cm..
260,00 Ден
Бренд: Tatrapet Производ: Reflektiracki okoluvratnik so koski
Мек рефлектирачки околувратник со цврста пластична тока, погоден за обука и одење. Лесно прилагодлив за да може да се прилагоди на вратот на кучето. Достапен во две големини: 1,0x30cm (SKU: 417.06/EAN: 8585027969025)1,5x40cm (SKU: 417.07/EAN: 8585027969032)..
100,00 Ден
Бренд: Tatrapet Производ: Reflektiracki povodnik so koski
Рефлектирачки најлонски поводник со дезен коски, дизајниран за редовни прошетки и тренинзи, опремен со солиден месинг карабин. Димензии: 1,5 х 120 cm..
190,00 Ден
Бренд: Camon Производ: Metalen okoluvratnik 16x350mm
Димензија 16 х 2 х 350мм..
220,00 Ден
Бренд: Camon Производ: Bandana marama okoluvratnik za kuce
Прилагодлив околувратник со бандана/марама.Димензии: 31/38cm..
280,00 Ден
Бренд: Camon Производ: Bandana marama okoluvratnik rozeva
Прилагодлив околувратник со бандана/марама.Димензии: 37/44cm..
270,00 Ден
Бренд: Camon Производ: Gradnik povekje boi
Градник за куче во повеќе бои.F030 -  Цена 390 денF031 – Цена 440 денF032 – Цена 470 денF033 – Цена 600 ден..
390,00 Ден
Бренд: Camon Производ: Gradnik za kuce so vojnicki print
Градник со војнички принт.DC152/B – Големина врат 28 см/ Гради 38-47 см – Цена 530 денDC152/С – Големина врат 33 см/ Гради 42-51,5 см – Цена 630 ден..
530,00 Ден
Бренд: Camon Производ: Gradnik so povodnik povekje boi
DC014/A  - Тегет - 35/51х10mm/10x1200mmDC014/B - Светло плав - 35/51х10mm/10x1200mmDC014/C -Црвен - 35/51х10mm/10x1200mmDC014/D - Лила - 35/51х10mm/10x1200mm..
750,00 Ден
Бренд: Camon Производ: Градник и поводник за мали кутриња DC032
 Големина 0,8 х 120 см...
320,00 Ден
Прикажани 1 до 12 од 191 (16 страни)