Menu
Your Cart

Добиј 5% попуст за првата нарачка! Внеси го купонот: zoomaxi5 

Облека

Бренд: Camon Производ: Vratovrska za kuce
Забавен и стилски додаток за Вашиот четриринижен пријател.Големина: 10x5 cm..
180,00 Ден
Бренд: Camon Производ: Obuvki chizmi za kuce so patent
Обувки за заштита на шепите на вашето куче од студ, мраз, лошо време, груби површини и исто така штитат за време на медицински третмани во случај на повредени или иритирани влошки.Меки, удобни и лесни за носење благодарение на практичните ремени, тие ги штитат шепите на вашето куче од нечистотија и ..
770,00 Ден
Бренд: Camon Производ: Obuvki chvli chizmi za kuce crni so shepa
ФЛЕКСИБИЛНИ ОБУВКИ ЗА КУЧИЊА – ЧИЗМИ.Погодни за заштита од снег и мраз, груби површини или рани на шепите.Меки, пријатни и лесни за облекување.Со можност за прилагодување.Големина: S - 5, 9x3, 6 cm..
1.150,00 Ден
Бренд: Camon Производ: Chorapi obuvki konduri za kuce
Чорапи-обувки за кучиња од памук и латекс и со гумен ѓон. Лесно се ставаат и совршено се вклопуваат на шепите, благодарение на еластичното затворање на горниот дел. Модерни и удобни. Тие се од суштинско значење за да ги заштитите вашите подови од гребење на ноктите на вашето куче...
400,00 Ден
Бренд: Croci SPA Производ: Vodootoporna jakna oblozena
Практична и топла јакна совршена за студените есенски и зимски денови. Удобна и издржлива јакна, водоотпорна при секакви услови. Опремена со еластични делови на стомакот и задните нозе за перфектво да се прилагоди на конструкцијата на кучето...
2.420,00 Ден
Бренд: Croci SPA Производ: Jakna crna za buldog
Обложена јакна-елек од полиестер, специјално дизајнирана за кучиња од расата Булдог. Со велкро лепенки за подобро прилагодување и еластични отвори за нозете...
3.240,00 Ден
Бренд: Croci SPA Производ: Meka jakna sina boja polar
Мека јакна од полиестер совршена за поладните денови. Одлично се прилагодува благодарејќи на еластичните ракави и отворот за поводник. ..
1.050,00 Ден
Бренд: Croci SPA Производ: Meka jakna polar poliester crvena boja
Мека јакна од полиестер совршена за поладните денови. Одлично се прилагодува благодарејќи на еластичните ракави и отворот за поводник. ..
1.270,00 Ден
Бренд: Croci SPA Производ: Vodootoporna jakna so kapa
Практична и топла јакна совршена за студените есенски и зимски денови. Удобна и издржлива јакна, водоотпорна при секакви услови. Опремена со еластични делови на стомакот и задните нозе за перфектво да се прилагоди на конструкцијата на кучето...
2.190,00 Ден
Бренд: Croci SPA Производ: Oblozena vodootporna jakna elek so kapa so krzno sina
Удобен и мек елек, совршен за прошетките во ладните денови. Обложен од внатрешноста за да му биде топло на Вашиот миленик и водоотпорен во секакви околности. Практичен и лесен за носење: со велкро лепенки, еластичен во делот на стомакот и задните нозе. Со отвори за поводник и околувратник за сов..
2.750,00 Ден
Бренд: Croci SPA Производ: Jakna so krzno
Модерна, двојно обложена јакна за да го заштитите Вашиот миленик од ладното со стил. Со јака од вештачко крзно...
3.580,00 Ден
Бренд: Croci SPA Производ: Vodootoren elek jakna so dezen so zvezdi
Практичен и топол елек, со дезен од соѕвездија од внатрешната страна, совршен за прошетки во ладните денови. Удобен и издржлив, водоотпорен во секакви околности! Опремен со практична еластична лента на стомакот и на задните нозе за совршено вклопување...
2.420,00 Ден
Прикажани 1 до 12 од 48 (4 страни)