Menu
Your Cart

Добиј 5% попуст за првата нарачка! Внеси го купонот: zoomaxi5 

КУЧИЊА

Бренд: Royal Canin
ПОДДРШКА НА КОСКИТЕ И ЗГЛОБОВИТЕИм помага на џиновските раси на кучиња во поддршката на здрави коски и зглобови, кои најчесто страдаат од големата тел..
330,00 Ден
Бренд: Lider
Храна за возрасни кучиња - пилешко..
140,00 Ден
Бренд: Camon
Вкусни закуски со пилешко, говедско и свинско, корисна алтернатива за комплетирање на дневната исхрана на кучето.- без адитиви- формула без глутен- за..
210,00 Ден
Бренд: Croci SPA
Сува закуска од филети од пилешки гради, со особено малку маснотии и голема сварливост. Ги зајакнува мускулите на вилицата&nb..
300,00 Ден
Бренд: Eukanuba
Специјализирана сува храна за кучиња од мала раса во возрасна фаза од нивниот живот. Таа е идеална за кучиња со тежина до 10 кг, на возраст од 1-7 год..
1.050,00 Ден
Бренд: Croci SPA
Мека и удобна куќарка за миленици во форма на прасе. Со удобна, мека внатрешност и подлога што не се лизга. Внатрешната подлога може да се вади што ..
3.140,00 Ден
Лежалка за миленици достапна во неколку големини.Лежалките се изработуваат по нарачка, така што на Вашата адреса ќе пристигнат после 2-5 дена од порач..
3.900,00 Ден
Лежалка за миленици достапна во неколку големини.Лежалките се изработуваат по нарачка, така што на Вашата адреса ќе пристигнат после 2-5 дена од порач..
2.450,00 Ден
Лежалка за миленици достапна во неколку големини.Лежалките се изработуваат по нарачка, така што на Вашата адреса ќе пристигнат после 2-5 дена од порач..
1.800,00 Ден
Бренд: Croci SPA
Пластичен кревет за домашни миленици. Перфорираното дно овозможува циркулација на воздухот и ја одржува температура идеална за кучето или мачката..
630,00 Ден
Бренд: Camon
Многу издржлива, тешка и колоритна гумена топка. Достапна во повеќе големини...
290,00 Ден
Бренд: Croci SPA
Играчка јаже со топчиња од TPR гумен материјал. TPR е супер-издржлива, недоформирачка терпопластична гума што не потонува во вода. Перфектна играчк..
310,00 Ден
Бренд: Croci SPA
Памучна коска со гумен ролерГолемина: 28cm..
420,00 Ден
Бренд: Croci SPA
Играчка со бодликава топка од винил и памучно јаже. Бодликавата површина на топката помага за ублажување на чешањето на непцата кај кутрињата и зашт..
290,00 Ден
Бренд: Croci SPA
Забавна играчка топче за куче направена од кадифе покриено со издржлива и трајна термопластична гума-материјал кој ..
420,00 Ден
Бренд: Dr Sekiz Производ: BIOMIX - ВИТАМИНСКИ ДОДАТОК ВО ИСХРАНАТА
ВИТАМИНСКИ ДОДАТОК ВО ИСХРАНАТА ЗА КУЧИЊА И МАЧКИ(за квалитетно, сјајно и убаво крзно)BIOMIX-от има голема содржина на пивски квасец, биотин и витамин Б комплекс кој поволно делува на квалитетот, сјајот и бојата на влакното, го зголемува имунитетот и апетитот, исто така се постигнува добар статус и ..
500,00 Ден
Производ: BIOMIX Plus Ω3 - ВИТАМИНСКО МИНЕРАЛЕН ДОДАТОК ВО ИСХРАНАТА
ВИТАМИНСКО МИНЕРАЛЕН ДОДАТОК ВО ИСХРАНАТА НА КУЧИЊА И МАЧКИ (за подобрување на квалитетот на кожата, убавo и сјајно крзно и појачан имунолошки систем)BIOMIX Plus Ω3 со својата унапредена формула која покрај високо квалитетниот пивски квасец, биотинот, Б комплекс витамините содржи и суви морски алги ..
550,00 Ден
Бренд: Bosch Производ: BOSCH
FRUITEES – сочни мини коски со свежо месо од живина (мин. 20%), за здрав награда на вашето куче за секоја прилика (забава, дресура и сл.). 3 ВКУСАБАНАНА (содржи важни минералн материи)ЈАБОЛКО (пектинит го подобрува варењето на храната)МАНГО (содржи природни антиоксиданси)FRU..
215,00 Ден
Бренд: Bosch Производ: BOSCH
FRUITEES – сочни мини коски со свежо месо од живина (мин. 20%), за здрав награда на вашето куче за секоја прилика (забава, дресура и сл.). 3 ВКУСАБАНАНА (содржи важни минералн материи)ЈАБОЛКО (пектинит го подобрува варењето на храната)МАНГО (содржи природни антиоксиданси)FRU..
215,00 Ден
Бренд: Bosch Производ: BOSCH
Goodies Dental е стоматолошка закуска која го штити здравјето на забите и усната хигиена на вашето куче и ефикасно го спречува формирање на забен камен...
330,00 Ден
Бренд: Bosch Производ: BOSCH
Goodies Grain Free e закуска направена без житарки кои содржат глутен и содржи мин.20% свежо пилешко месо. Оваа закуска е наменета за чувствителни кучиња и кучиња кои имаат проблем со варење на храната...
330,00 Ден
Бренд: Bosch Производ: BOSCH
Goodies Hair & Skin ги содржи особено оние хранливи материи, елементи во трагови и витамини, потребни за квалитетно крзно, со што се обезбедува цврста и сјајна наметка на вашето куче...
330,00 Ден
Бренд: Bosch Производ: BOSCH
GOODIES Light е идеалена награда за кучињата кои имаат тенденција да бидат дебели или веќе имаат прекумерна тежина...
270,00 Ден
BOSCH Goodies Vitality (зајакнување на ’рскавица и зглобови)
Распродадено
Бренд: Bosch Производ: BOSCH
Goodies Vitality го наградува вашето куче на здрав начин и ја подржува неговата виталност и агилност...
330,00 Ден
Бренд: Bosch Производ: BOSCH
Sensible RENAL & REDUCTION е специјална храна за прехранбено осетливи возрасни кучиња, каде е потребно намалување на протеините и минералите во исхраната. Олеснување на уринарниот систем и намалување на pH на урината..
390,00 Ден
Бренд: Bosch Производ: BOSCH
VI-MIN – е високо ефективен витаминско – минерален концентрат за дополнување на домашната храна.VI-MIN ги содржи сите есенцијални витамини, олигоелементи и минерали. Помага да се избегне лошата исхрана, а особено погоден е за исхрана на чувствителни кучиња.Не содржи глутен.VI-MIN се каракт..
800,00 Ден
Бренд: Fortan Производ: CAFORTAN - Минерално - витамински додаток
Минерално - витамински и аминокиселински додаток кој содржи: 13 Витамини, 4 Минерали, 8 Олигоелементи, 10 Есенцијални амино киселини.Кафортанот е биолошки концентриран минерално - витамински и аминокиселински додаток во форма на таблети за кучиња. Не содржи натриум и има мал износ на маснотии кои се..
700,00 Ден
Прикажани 1 до 12 од 176 (15 страни)