Menu
Your Cart

Добиј 5% попуст за првата нарачка! Внеси го купонот: zoomaxi5 

Кафези и опрема за кафези

Производ: песок за капење на чинчили
Песок за капење на чинчили. Чинлилите имаат потреба од дневни песочни бањи, со цел да го задржат нивното палто меко, густо и без нечистотии. Овој специјален песок со своите зрна, навлегува во кожата без да ги оштети влакната, и на тој начин ја апсорбира вишокот на влага и маснотии кои што се формира..
270,00 Ден
Бренд: Camon Производ: Poilka dispenzer za voda za glodari
Предности на производот: свежа и чиста вода секогаш достапна за вашето домашно милениче; нема капење благодарение на посебното лежиште; веќе нема влажни кафези кога вашето домашно милениче ќе го преврти садот. Неколку практични совети за употреба: Целосно наполнете го шишето со вода. Протресете..
130,00 Ден
Бренд: Camon Производ: Sad za hrana i voda za glodari so kuka
Сад од не'рѓосувачки челик за храна и вода со метална кука:- Лесен за закачување на кафезот- Со прилагодување на висината- Хигиенски и лесен за чистењеКапацитет: 150ml..
160,00 Ден
Бренд: Camon Производ: Trkalo topka igrachka za hrchak
Транспарентна топка играчка за глодари која ќе му даде на вашето домашно милениче можност за вежбање и играње надвор од нивниот кафез. Таа исто така може да биде безбедно место за чување на вашиот мал пријател додека го чистите неговото живеалиште. ..
260,00 Ден
Бренд: Croci SPA Производ: Transporter za glodari
Кутија за транспорт изработена од цврста пластика со отвор на горниот дел и две рачки за безбеден транспорт. Погодно за зајаци, заморчиња, чинчили и други мали глодари.Димензии: 30x23x21cm..
640,00 Ден
Бренд: Croci SPA Производ: Kafez za glodari so dodatoci
Издржлив пластичен кафез за глодари на две нивоа, опремен со сè што ви е потребно, со додатоци за играње и спиење, со влезна врата, тркало и голема пластична куќа за одмор за прикачување на решетката. Други карактеристики: Пластична основа база.Димензии: 30x23x31 cm..
1.240,00 Ден
Бренд: Croci SPA Производ: Kafez za hrchaci i mali glodari so dodatoci
Кафез за хрчаци и мали глодари, со додатоци: шише за пиење, јасли, тркало, две скали, мала куќа и две полици. Со отвори на горната и страната на решетката за лесен пристап. Дното со отстранлива фиока за да се овозможи брзо чистење.Димензии: 30x23x41cm..
1.380,00 Ден
Бренд: Croci SPA Производ: Plastichen kafez za hrchaci L
Пластичен кафез за хрчаци со додатоци: јасли, тркало и мала куќа направена од тунели. Внатрешноста на кафезот е достапна благодарение на горната решетка, која може да се отвори и затвори со сигурносно заклучување.Достапно во зелена, сина и розева боја.Димензии: 57x40x25 cm..
2.830,00 Ден
Бренд: Croci SPA Производ: Kafez za hrchak so dodatoci M
Пластичен кафез за хрчаци со додатоци: јасли, тркало и мала куќа направена од тунели. Внатрешноста на кафезот е достапна благодарение на горната решетка, која може да се отвори и затвори со сигурносно заклучување.Достапно во зелена, сина и розева боја.Димензии: 47x36x23cm..
2.330,00 Ден
Бренд: Croci SPA Производ: Kafez za hrchak Funny world 1
Кафез на хрчак направен од пластика со метална мрежа, со фиока за влечење за лесно чистење. Вклучува чинија за пиење и диспензер за храна.Транспарентните тунели и тркалото ви овозможуваат да го гледате вашиот малечок пријател додека се движи во нив.Димензии: 35x28x23 cm..
2.030,00 Ден
Бренд: Croci SPA Производ: Kafez za hrchak 35 x 28 x 23 cm
Кафез за хрчак на две нивоа, опремен со сè што ви е потребно, со додатоци за играње и спиење, со влезна врата, тркало и голема пластична куќа за одмор. Со фиока за влечење за лесно чистење. Транспарентните тунели и тркалото ви овозможуваат да се забавувате додека го гледате вашиот мал..
2.300,00 Ден
Бренд: Tatrapet Производ: Poilka za glodar 250ml
Пластична поилка за глодар која се прицврстува на кафез. Миленичето секогаш има снабдување со свежа вода. Бидејќи материјалот е транспарентен, ќе имате преглед кога водата треба да се надополни. Капацитет: 250ml..
170,00 Ден
Прикажани 1 до 12 од 49 (5 страни)