Menu
Your Cart

Добиј 5% попуст за првата нарачка! Внеси го купонот: zoomaxi5 

Храна за зајачиња

Бренд: Manitoba Производ: Ovoshna hrana za zajaci
Овошна храна за сите видови зајаци. Со врвни состојки, ги има сите потребни нутриенти за подобар развој и долговечност на зајакот. Може да се користи заедно со сено...
180,00 Ден
Бренд: Manitoba Производ: Zakuski za zajaci i morsko prase
Комплементарна храна за џуџести зајаци и заморчиња, со висок процент на влакна.Пакување: 70 gr (2 парчиња)..
115,00 Ден
Бренд: Manitoba Производ: Zakuska stik za zajak morsko prase so zelencuk
Комплементарна храна за џуџести зајаци и заморчиња, со зеленчук.Пакување: 70 gr (2 парчиња)..
115,00 Ден
Бренд: Padovan Производ: Alpine Hay alpsko seno za glodari
Алпско сено за глодари, од планински пасишта со додадено цвеќе. Богато е со растителни влакна кои помагаат во подобро функционирање на дигестивниот систем...
290,00 Ден
Бренд: Padovan Производ: Fieno Hay presuvano seno za glodari
Пресувано сено за глодари, богато со растителни влакна кои помагаат во подобро функционирање на дигестивниот систем...
240,00 Ден
Бренд: Padovan Производ: Fieno-Hay With Chamomile
Сено од камилица за џуџести зајаци, морски прасиња и чинлили. Богато е со влакна (28%), кои го олеснуваат варењето на храната...
290,00 Ден
Бренд: Padovan Производ: GrandMix Coniglietti
Храна со мешавина од овошје и зеленчук, со додадени витамини за возрасни џуџести зајаци...
190,00 Ден
Бренд: Padovan Производ: Junior Coniglietti
Комплетна храна која е составена од сите потребни суплименти за добар и здрав развој на млади џуџести зајаци. Се препорачува давање на ова храна во првите 4-5 месеци...
170,00 Ден
Бренд: Padovan Производ: Premium Coniglietti
Комплетна храна со висок квалитет и со додадени витамини, за возрасни џуџести зајаци...
350,00 Ден
Бренд: Wellness Производ: Padovan
Ова сено за разлика од другите, е подложено на посебен процес на сушење на топол воздух што ги остава мнозинство од хранливите состојки на свежото семе непроменети. Семето од луцерка е богата со растителни влакна, но и побогато со протеин(16%) и калциум(1.5%). Исто така е корисно за болни животни, з..
350,00 Ден
Бренд: Wellness Производ: Timothy Hay
Комплетна храна за глодари(џуџести зајаци, морски прасиња и чинчили..
250,00 Ден
Бренд: Versele-Laga Производ: Biskviti prsteni za zajaci i glodari so ovoshje
Лесни бисквити за зајаци и глодариОбоени прстени со ананас, јаболко и јагодаКрцкави и свежи благодарение на практичното пакување. 75гр...
170,00 Ден
Прикажани 1 до 12 од 21 (2 страни)