Menu
Your Cart

Добиј 5% попуст за првата нарачка! Внеси го купонот: zoomaxi5 

Храна за Хрчаци

Бренд: Padovan Производ: GrandMix Criceti
Комплетно избалансирана храна за хрчаци. Мешавина од житарици, сушено овошје и зеленчук...
190,00 Ден
Бренд: Manitoba Производ: Hrana za hrchak so ovosje i vitamini
Комплетна храна за хрчаци со додадено овошје и витамини...
160,00 Ден
Бренд: Manitoba Производ: Stik za glodari so shumsko ovoshje
Комплеметарна храна за глодари, мешавина од житарки и семиња со шумско овошје. Пакување: 70 гр (2 парчиња)...
115,00 Ден
Бренд: Manitoba Производ: Stik stapche za glodari mix so med
Комплеметарна храна за глодари, мешавина од житарки и семиња со мед. Пакување: 70 гр (2 парчиња)...
115,00 Ден
Бренд: Padovan Производ: Alpine Hay alpsko seno za glodari
Алпско сено за глодари, од планински пасишта со додадено цвеќе. Богато е со растителни влакна кои помагаат во подобро функционирање на дигестивниот систем...
290,00 Ден
Бренд: Padovan Производ: Fieno Hay presuvano seno za glodari
Пресувано сено за глодари, богато со растителни влакна кои помагаат во подобро функционирање на дигестивниот систем...
240,00 Ден
Бренд: Padovan Производ: Fieno-Hay With Chamomile
Сено од камилица за џуџести зајаци, морски прасиња и чинлили. Богато е со влакна (28%), кои го олеснуваат варењето на храната...
290,00 Ден
Бренд: Padovan Производ: GrandMix Cavie
Храна со овошје и зеленчук и додадени витамини, особено витамин Ц за мали глодари. Витамин Ц е важен за морските прасиња...
190,00 Ден
Бренд: Wellness Производ: Padovan
Ова сено за разлика од другите, е подложено на посебен процес на сушење на топол воздух што ги остава мнозинство од хранливите состојки на свежото семе непроменети. Семето од луцерка е богата со растителни влакна, но и побогато со протеин(16%) и калциум(1.5%). Исто така е корисно за болни животни, з..
350,00 Ден
Бренд: Versele-Laga Производ: Biskviti prsteni za zajaci i glodari so ovoshje
Лесни бисквити за зајаци и глодариОбоени прстени со ананас, јаболко и јагодаКрцкави и свежи благодарение на практичното пакување. 75гр...
170,00 Ден
Бренд: Versele-Laga Производ: Biskviti za zajaci i glodari od seno i morkovi
Лесни бисквити за зајаци и глодари со сено и зеленчук. Крцкави и  секогаш свежи благпдарение на практичното пакување. Пакување од 75гр...
170,00 Ден
Бренд: Versele-Laga Производ: Seno so kamilica
Сено со камилица.Сирова храна за зајаци и глодари.100% природен производ, богат со растителни влакна (> 30%), поддржува варење и нега на забите.Без прашина, измешана и со прекрасен мирис. 500гр..
300,00 Ден
Прикажани 1 до 12 од 17 (2 страни)