Menu
Your Cart

Добиј 5% попуст за првата нарачка! Внеси го купонот: zoomaxi5 

Храна за глодари

Бренд: Tatrapet Производ: Hrana za glodari 650gr
Комплетна храна за глодари. Тежина: 650grСостојки: пченица, пченка, овес, црн сончоглед, пуканки од пченка. Адитиви: Сензорни адитиви: бои. Аналитички состојки во 1кг: протеини 10,4%, влакна 6%, масла и масти 5,8%, пепел 1,8%, калциум 0,67гр, натриум 0,12гр, фосфор 3,23гр. Упатство за употреба:..
90,00 Ден
Бренд: Padovan Производ: GrandMix Criceti
Комплетно избалансирана храна за хрчаци. Мешавина од житарици, сушено овошје и зеленчук...
190,00 Ден
Бренд: Manitoba Производ: Ovoshna hrana za zajaci
Овошна храна за сите видови зајаци. Со врвни состојки, ги има сите потребни нутриенти за подобар развој и долговечност на зајакот. Може да се користи заедно со сено...
180,00 Ден
Бренд: Manitoba Производ: Hrana za hrchak so ovosje i vitamini
Комплетна храна за хрчаци со додадено овошје и витамини...
160,00 Ден
Бренд: Manitoba Производ: Stik stapche za glodari mix so med
Комплеметарна храна за глодари, мешавина од житарки и семиња со мед. Пакување: 70 гр (2 парчиња)...
115,00 Ден
Бренд: Manitoba Производ: Hrana za glodari hrchak ververichka staor
Комплетна храна за глодари - хрчаци, заморчиња, стаорци и верверички. Богата мешавина од овошје, влакна, житарки и семиња. Идеално решение за задоволување на различните потреби на различни видови глодари...
150,00 Ден
Бренд: Manitoba Производ: Zakuski za zajaci i morsko prase
Комплементарна храна за џуџести зајаци и заморчиња, со висок процент на влакна.Пакување: 70 gr (2 парчиња)..
115,00 Ден
Бренд: Manitoba Производ: Zakuska stik za zajak morsko prase so zelencuk
Комплементарна храна за џуџести зајаци и заморчиња, со зеленчук.Пакување: 70 gr (2 парчиња)..
115,00 Ден
Бренд: Padovan Производ: Alpine Hay alpsko seno za glodari
Алпско сено за глодари, од планински пасишта со додадено цвеќе. Богато е со растителни влакна кои помагаат во подобро функционирање на дигестивниот систем...
290,00 Ден
Бренд: Padovan Производ: Fieno Hay presuvano seno za glodari
Пресувано сено за глодари, богато со растителни влакна кои помагаат во подобро функционирање на дигестивниот систем...
240,00 Ден
Бренд: Padovan Производ: Fieno-Hay With Chamomile
Сено од камилица за џуџести зајаци, морски прасиња и чинлили. Богато е со влакна (28%), кои го олеснуваат варењето на храната...
290,00 Ден
Бренд: Padovan Производ: GrandMix Cavie
Храна со овошје и зеленчук и додадени витамини, особено витамин Ц за мали глодари. Витамин Ц е важен за морските прасиња...
190,00 Ден
Прикажани 1 до 12 од 33 (3 страни)