Menu
Your Cart

Добиј 5% попуст за првата нарачка! Внеси го купонот: zoomaxi5 

ГЛОДАРИ

Производ: песок за капење на чинчили
Песок за капење на чинчили. Чинлилите имаат потреба од дневни песочни бањи, со цел да го задржат нивното палто меко, густо и без нечистотии. Овој специјален песок со своите зрна, навлегува во кожата без да ги оштети влакната, и на тој начин ја апсорбира вишокот на влага и маснотии кои што се формира..
270,00 Ден
Бренд: Padovan Производ: GrandMix Criceti
Комплетно избалансирана храна за хрчаци. Мешавина од житарици, сушено овошје и зеленчук...
190,00 Ден
Бренд: Manitoba Производ: Ovoshna hrana za zajaci
Овошна храна за сите видови зајаци. Со врвни состојки, ги има сите потребни нутриенти за подобар развој и долговечност на зајакот. Може да се користи заедно со сено...
180,00 Ден
Бренд: Manitoba Производ: Hrana za hrchak so ovosje i vitamini
Комплетна храна за хрчаци со додадено овошје и витамини...
160,00 Ден
Бренд: Manitoba Производ: Hrana za glodari hrchak ververichka staor
Комплетна храна за глодари - хрчаци, заморчиња, стаорци и верверички. Богата мешавина од овошје, влакна, житарки и семиња. Идеално решение за задоволување на различните потреби на различни видови глодари...
150,00 Ден
Бренд: Padovan Производ: Alpine Hay alpsko seno za glodari
Алпско сено за глодари, од планински пасишта со додадено цвеќе. Богато е со растителни влакна кои помагаат во подобро функционирање на дигестивниот систем...
290,00 Ден
Бренд: Padovan Производ: Дополнителна храна за глодари
Дополнителна храна за глодари.Пакување од 30 грама...
70,00 Ден
Бренд: Padovan Производ: Fieno Hay presuvano seno za glodari
Пресувано сено за глодари, богато со растителни влакна кои помагаат во подобро функционирање на дигестивниот систем...
240,00 Ден
Бренд: Padovan Производ: Fieno-Hay With Chamomile
Сено од камилица за џуџести зајаци, морски прасиња и чинлили. Богато е со влакна (28%), кои го олеснуваат варењето на храната...
290,00 Ден
Бренд: Padovan Производ: Дополнителна храна со суво овошје за глодари
Дополнителна храна со суво овошје, подготвена за стимулирање на апетитот кај малите глодари.Пакување од 250 грама...
100,00 Ден
Бренд: Padovan Производ: Дополнителна храна за глодари
Дополнителна храна за глодари.Пакување од 30 грама...
70,00 Ден
Бренд: Padovan Производ: GrandMix Cavie
Храна со овошје и зеленчук и додадени витамини, особено витамин Ц за мали глодари. Витамин Ц е важен за морските прасиња...
190,00 Ден
Прикажани 1 до 12 од 61 (6 страни)